محصولات ایکیاکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


برند «ایکیا» (IKEA) توسط «اینگوار کامپراد» (Ingvar Kamprad) در سال 1953 تأسیس شد و به عنوان یک کسب و کار فروش پستی در شهر جنگلی Almhult در سوئد شروع به کار کرد. امروزه ایکیا به عنوان یک برند جهانی در صنعت مبلمان منزل مطرح است که مقرون به صرفه بودن، طراحی و راحتی را برای مردم در سراسر جهان به ارمغان آورده است. برند ایکیا از یک کسب و کار کوچک و محقر، راه درازی را پیموده است تا به یکی از بزرگ ترین های این حوزه در جهان تبدیل شده است؛ اما چشم انداز ایکیا از آغاز تا به امروز تغییری نکرده است: ایجاد یک زندگی روزمره بهتر برای تعداد آدم های بیشتر!
برند ایکیا طیف گسترده ای از محصولات خانگی را در سبک های مختلف، از میزهای غذاخوری سنتی گرفته تا آشپزخانه های مدرن، در بر می گیرد. ایکیا در تولید محصولاتش کیفیت و جزئیات کوچک را مد نظر قرار می دهد؛ و به همین دلیل است که طیف لوازم و تجهیزات خانه ایکیا بسیار متنوع و گسترده است و از فرش و مبل گرفته تا شمع و قاب عکس و گلدان را شامل می شود. در نهایت این تنوع بی نظیر محصولات کمک می کند تا خانه را به هر رنگ و شکل و سلیقه ای که دوست داریم بچینیم.
فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) سعی می کند محصولات ایکیا را با قیمت مناسب و در کمترین زمان در اختیار علاقمندان به این برند معتبر و معروف جهانی قرار دهد. در اینجا محصولات ایکیا به زیر گروه های مختلفی از جمله اتاق خواب، اتاق نشیمن، سرویس و حمام، فرش و پا دری، آشپزخانه، تزئینات و دکور، نگهداری و نظم دهی، روشنایی، سرو و پذیرایی، اتاق کار، کودک و نوزاد و شستشو و تمیزکاری تقسیم بندی شده اند.