پیگیری سفارش

راهنمای پیگیری سفارشات


برای اطلاع از وضعیت سفارش‌های خود، اینجا را کلیک کنید و پس از ورود به پنل کاربری، سفارش مورد نظر را انتخاب کنید تا اطلاعات تکمیلی آن، نمایش داده شود. در صورتی که سؤالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

خریدارانی که روش ارسال آنها پستی/تیپاکس است، با در اختیار داشتن کد رهگیری 20 رقمی پستی یا کد رهگیری 21 رقمی تیپاکس، می توانند سفارش های خود را در سایت شرکت ملی پست یا سایت شرکت تیپاکس رهگیری نمایند. این کد پس از تأیید سفارش توسط خاگ (خرید از گناوه) و تحویل مرسوله به پست/تیپاکس، برای خریداران محترم پیامک می گردد. اگر به هر دلیل آنرا دریافت ننمودید، می توانید برای اطلاع از کد رهگیری 20 رقمی پستی یا 21 رقمی تیپاکس به روش های زیر عمل نمایید. 

با ورود به پنل کاربری، وارد بخش "سفارش ها" شده و سفارش مد نظر خود را در این قسمت انتخاب نمایید. در صفحه جدید در قسمت "حمل و نقل" اطلاعات ارسال مرسوله مشابه تصویر زیر ثبت گردیده است.

در اینجا اگر کد رهگیری 20 یا 24 رقمی پست را ملاحظه کردید، براحتی از طریق بخش رهگیری سایت پست یا تیپاکس نسبت به رهگیری مرسوله خود اقدام نمایید. اما وضعیت دوم اینست که کد پیگیری نمایش داده شده مربوط به کد سفارش پستی درج شده در سایت کارگزار پست (پست رسان) می باشد. اکنون براحتی با مراجعه به بخش رهگیری مرسولات سایت پست رسان، با وارد نمودن کد پیگیری فوق که در مقابل سطر Postresan درج شده است، اطلاعات کامل مرسوله و آخرین وضعیت آنرا مشاهده می نمایید و از اینجا کد رهگیری پستی 20 رقمی را دریافت نمایید که همان کد رهگیری سراسری پست جهت رهگیری مرسولات است. در پایین صفحه گزینه مشاهده جزییات وجود دارد که با کلیک بر روی آن اطلاعات کامل آخرین وضعیت سفارش خود را نیز ملاحظه خواهید نمود.

اگر روش ارسال شما از طریق تیپاکس باشد، می توانید با درج کد 21 رقمی تیپاکس، از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. در نظر داشته باشید که کد رهگیری 21 رقمی، پس از پردازش و تحویل مرسوله از جانب فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) به شرکت تیپاکس، توسط شرکت تیپاکس تولید می شود و بعد از نهایی شدن سفارش، یک تا دو روز کاری زمان می برد تا کد رهگیری در پنل کاربری شما درج و به شما پیامک شود.

همچنین با در اختیار داشتن این کد رهگیری 21 رقمی تیپاکس یا کد 20 رقمی پستی، براحتی می توانید در هر لحظه وضعیت مرسوله خود را در شبکه سراسری پست نیز رهگیری نمایید. بدین منظور کد رهگیری را در سامانه رهگیری شرکت ملی پست یا شرکت تیپاکس وارد و آخرین وضعیت آنرا ملاحظه نمایید.

👈👈👈 توجه داشته باشید سفارش هایی که تحویل پست می گردد، طبق روال، زمانبندی و رویه پست تحویل می گردد و هر گونه تأخیر در تحویل مرسوله توسط پست، خارج از کنترل خاگ (خرید از گناوه) بوده و مسئولیتی متوجه این مجموعه نمی باشد. همچنین مستحضر باشید پس از تحویل مرسوله به پست، دسترسی همکاران ما، مشابه همان دسترسی ای است که شما نیز از طریق سامانه رهگیری پست دارید و دسترسی ویژه تری برای همکاران ما وجود ندارد. ساعت و زمان تحویل مرسوله مانند مرسولات پیک قابل هماهنگی نیست و پستچی هر منطقه طبق زمانبندی معین شده توسط واحد پستی منطقه، اقدام به توزیع می نماید و امکان اینکه مثلا خواسته شود مرسوله در ساعت 2 تا 4 تحویل گردد یا مواردی مشابه آن مطلقاً وجود ندارد و تحت کنترل و دسترسی شخص خاصی نیست. همچنین اگر پیام پستچی مبنی بر یک بار مراجعه و عدم حضور را ملاحظه نمودید، حتماً از طریق منطقه پستی خودتان پیگیری نمایید تا باعث برگشت مرسوله و نیاز به ارسال مجدد و پرداخت هزینه مجدد ارسال نداشته باشد.