مجوزها و سامانه پستی

مجموعه فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) با هدف اعتماد سازی و تثبیت اعتبار خود به مشتریان جدید، اقدام به اخذ مجوزهای قانونی مرتبط با کسب و کارهای آنلاین نموده است. از این رو فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت صنعت و معدن و تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است. همانطور که می دانید، شرط لازم جهت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت بوده و بدون آن بانک ها مجاز به ارائه درگاه پرداخت اینترنتی به فروشگاه ها نمی باشند. لذا با مشاهده این نشان در صفحه اول هر فروشگاه اینترنتی و تطبیق آن با آدرس سایتی که قصد خرید از آنرا دارید، با اطمینان خاطر می توانید محصولات خود را بصورت اینترنتی خریداری نمایید. 

همچنین فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) دارای قرارداد ارسال پستی مکانیزه بصورت ارسال سراسری به کل کشور می باشد. سفارشات بصورت کاملا مکانیزه و خودکار پس از درج اطلاعات مقصد توسط خریدار مستقیما به سایت پست ارسال گردیده و مامورین پست جهت جمع آوری مرسولات، به انبار فروشگاه مراجعه می نمایند. لذا خواهشمند است نسبت به درج اطلاعات صحیح پستی و شماره تماس در پنل کاربری خود و در زمان ثبت سفارش حداکثر توجه را مبذول نمایید.

پس از تکمیل سفارش، کالاهای درخواستی در واحد توزیع، بسته بندی و آماده ارسال توسط پست می گردند. با توجه به کالای عرضه شده در این فروشگاه، حداکثر دقت در بسته بندی و پکینگ صورت می گیرد. استاندارد پکینگ مرسولات پستی بدین صورت است که اولا از کارتن های پستی با استحکام شرکت پست استفاده می گردد. همچنین هر محصول توسط لفاف پلاستیکی حبابی پوشانده می شود و سپس در جعبه قرار داده می شود. فضای اطراف محصولات با حساسیت بالا نیز بگونه ای پر می گردد تا محصولات کمترین حرکت را در داخل بسته بندی داشته باشند. نمونه تصاویر بسته بندی محصولات به صورت زیر می باشد.

نحوه پوشش محصول با لفاف پلاستیکی حباب دار

استفاده از کارتن های استاندارد پستی با استحکام مناسب