شیوه های پرداخت


پرداخت بهای کالا یا خدمت خریداری شده از فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه)، روش های زیر فراهم گردیده است:

1- روش پرداخت آنلاین بانکی

در این روش کاربران با داشتن شماره کارت 16 رقمی کارت بانکی، رمز دوم اینترنتی کارت بانکی و رمز CVV2 می توانند بهای سفارش و هزینه حمل خود را بپردازند. در این روش شما به انتخاب خودتان به یکی از درگاه های بانکی و یا درگاه pay پارسیان، ارجاع داده می شوید و براحتی و در کمترین زمان پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را تکمیل می نمایید و منتظر دریافت سفارش خود می مانید.

2- روش واریز به حساب

در این روش اطلاعات حساب بانکی که می بایست بهای سفارش به آن واریز گردد، بعد از ثبت سفارش و انتخاب روش پرداخت واریز به حساب، به شما نمایش داده می شود. شما می بایست مبلغ اعلامی را بطور دقیق به شماره حساب یا شماره کارت اعلامی، واریز نموده و سپس اطلاعات واریز را در همان لحظه ثبت سفارش، ثبت نمایید. 

اگر مایلید واریزی را بعداً انجام دهید، بعد از ثبت سفارش و پس از آنکه واریزی را به شماره حساب اعلامی انجام دادید، وارد پنل کاربری و بخش سفارشات شده و سفارش مورد نظر را باز نموده و کلید پرداخت صورت حساب را بزنید. از فهرست باز شده گزینه واریز به حساب را برگزینید و سپس اطلاعات واریز شامل شماره پیگیری و تاریخ و ساعت واریز (و یا توضیحات لازم در صورت ضرورت) را در وبسایت وارد نمایید. بعد از فرستادن اطلاعات فیش واریزی، همکاران ما فیش واریزی شما را از نظر مبلغ بررسی و تأیید می کنند و پس از آن سفارش شما نهایی خواهد شد.

لطفاً دقت داشته باشید که مبلغ مورد نظر دقیقاً همان مبلغی باشد که در فاکتور سفارش شما درج شده است. در صورت مغایرت مبلغ واریزی با مبلغ فاکتور سفارش قطعی نخواهد شد.

2- پرداخت از طریق رمز ارز تتر (شامل تخفیف 2 درصد)
این روش مانند روش اول است با این تفاوت که به جای شماره کارت، به شما یک آدرس کیف پول مقصد و مبلغ سفارش به تتر اعلام می شود. برای استفاده از این شیوه پرداخت می بایست با واتساپ خاگ تماس بگیرید و مبلغ سفارش به تتر را دریافت نمایید و لینک تراکنش را به واتساپ خاگ یا از طریق صفحه تماس با ما، ارسال نمایید. لازم به ذکر است که مبلغ اعلام شده به تتر، برای 15 دقیقه معتبر خواهد بود و بعد از آن می بایست مجددا مبلغ را استعلام بفرمایید.

4- روش پرداخت از کیف پول

هر کاربر در فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) یک کیف پول الکترونیکی دارد که می تواند به دو روش شارژ شود. یکی توسط خود کاربر که کیف پول خود را با یکی از دو روش فوق شارژ می نماید و دیگری در مواردی که کاربری درخواست مرجوعی کالایی را داشته باشد و کالا به او برگردانده شود، مبلغ مسترد شده به کیف کاربر برگردانده می شود و کاربر می تواند در خرید های بعدی از آن استفاده نماید. همچنین کاربر می تواند درخواست استرداد وجه به حساب بانکی خود را داشته باشد که در این صورت وجه، حداکثر ظرف یک الی دو روز کاری به حساب ایشان برگردانده می شود.

5- پرداخت در محل

فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) در مورد برخی از کالاها که شرایط پرداخت در محل را دارند، این امکان را فراهم آورده است تا کاربران وجه مورد نظر را در محل بصورت نقد یا کارت به کارت و یا از طریق دستگاه POS با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، به مأمورین ارسال پرداخت نمایند. این روش محدودیت هایی دارد و شامل همه کالاها و خدمات نمی باشد و چنانچه کالای درخواستی شامل موارد پرداخت در محل باشد، گزینه "پرداخت در محل" در صفحه پرداخت فعال و قابل انتخاب می باشد و اگر قابل مشاهده نباشد، بدین معنی است که فقط روش پرداخت آنلاین قابل انتخاب می باشد.

* در خصوص کالاهایی که روش ارسال را با استفاده از یکی روش های پستی انتخاب نموده اید و روش پرداخت را نیز روش پرداخت در محل انتخاب کرده اید، شرکت پست، علاوه بر هزینه ارسال، مبلغی نیز بابت کارمزد خدمات پرداخت در محل پستی (COD)، به صورت حساب هزینه های حمل افزوده و در محل وصول می نماید.

* موکداً توصیه می شود به منظور تسریع در روند خدمات رسانی و شفافیت هر چه بیشتر در ثبت سفارشات و جلوگیری از هر گونه خطا، و همچنین به منظور اجتناب از  پرداخت مازاد بابت خدمات COD پستی و نیز استفاده از تخفیف 2 درصدی، سفارش های خود را به روش اول (کارت به کارت)، دوم (رمز ارز تتر) یا سوم (درگاه بانکی) انجام دهید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

 - مشتری می بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری خود در فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)

- پس از درخواست بازگشت کالا و تایید واحد مرجوعی (تایید شرایط مرجوعی کالا) و پس از تحویل کالا به انبار فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه)، فرآیند استرداد وجه آغاز و ظرف حداکثر سه روز کاری، مبلغ به حساب اعلامی در پنل کاربری مسترد می گردد.

- در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه)، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.

- در صورتیکه خرید توسط کارتی غیر از کارت معرفی شده در پنل کاربری انجام شده باشد، فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه)، با توجه به ضوابط و مقررات قانونی، وجه را به کارتی که خرید با آن انجام شده است، بر می گرداند و نه به کارتی که در پنل معرفی گردیده است.