نحوه ثبت سفارش

چطور در فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) سفارش خود را ثبت کنم ؟

۱-  در سایت ثبت نام کنید و وارد شوید

۲-  اطلاعات پنل کاربری شامل نام، شماره تماس، آدرس پستی و... را با دقت و صحت تکمیل نمایید. این کار موجب خدمت رسانی هر چه بهتر و صحیح تر به شما خواهد شد.

۳- در هنگام ثبت سفارش اطلاعات محصولات و خدمات را مطالعه و شرایط مرتبط با هر کالا را به دقت بررسی و سپس نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

۴- اطلاعات موجود در خصوص کالاها جنبه عمومی دارد و چنانچه در خصوص کالاهایی مانند محصولات بهداشتی، محصولات فنی اعم از الکترونیکی، نیاز به بررسی بیشتر دارید، می توانید به مشاوران متخصص در این حوزه ها مراجعه نمایید و پس از اطمینان از تأمین انتظارات مورد نظرتان، نسبت به خرید اقدام نمایید.

۵- اگر کالا دارای ویژگی های مختلف مانند رنگ و سایز و... است، در انتخاب آنها حداکثر دقت را مبذول نمایید.

۶- اگر کالایی را بصورت تحویل فوری می خواهید، قبل از ثبت سفارش از موجودی و آماده ارسال بودن آن، از طریق تماس با واحد فروش فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) اطمینان حاصل نمایید.

۷- پس از انتخاب کالا به تعداد مورد نظر و (قابل خرید)، به سبد خرید خود اضافه کنید.

۸- اگر کوپن تخفیفی دارید، در مرحله بعد وارد نمایید تا تخفیف مورد نظر در صورت حساب شما اعمال گردد.

۹- در صفحه بعد انواع روش های ارسال برای شما نمایش داده می شود. با توجه به سرعت زمانی که مایلید کالا به دست شما برسد و البته هزینه های مرتبط با آن، یکی از روش های ارسال را انتخاب کنید. توضیحات روش های ارسال را در اینجاببینید.

۱۰- با توجه به بند 6 اگر کالایی تحویل فوری ندارد یا در شرایط آماده ارسال فوری نیست، از انتخاب روش های حمل فوری مانند پیک اجتناب نمایید. اگر کالایی تحویل فوری نداشته باشد، فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) روش های ارسال با هزینه ارسال بسیار کمتر را برای شما پیش بینی نموده است.

۱۱- در مرحله بعد انواع روش های پرداخت وجه برای شما نمایش داده می شود که می توانید، هر کدام را که مایلید، انتخاب نمایید. توجه نمایید در روش حمل با پست/تیپاکس، اگر گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید، شرکت پست بابت خدمات پرداخت در محل، هزینه جزیی دیگری غیر از هزینه پست/تیپاکس که قبلا نمایش داده بود، از شما وصول خواهد نمود.

۱۲- موکداً توصیه می شود پرداخت های خود را به روش اینترنتی و یا نهایتاً کارت به کارت انجام دهید.

۱۳- اگر سفارشی را ثبت کردید و مایلید پرداخت آنرا بعداً انجام دهید، هر زمان به پنل کاربری خود وارد شوید با رفتن به قسمت سفارشات درخواست ها قابل مشاهده و پرداخت می باشند. لطفاً دقت داشته باشید که کالا تا زمانی بر روی پنل شما باقی می ماند که دارای موجودی باشد و در صورت اتمام موجودی قبل از پرداخت، کالا به صورت خودکار از پنل شما حذف خواهد شد.

۱۴ - اگر در خصوص سفارش نکته یا موردی دارید، در اولین فرصت و قبل از آغاز فرآیند ارسال مراتب را از طریق تماس با فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) و یا از طریق بخش تیکت به همکاران ما اطلاع دهید.

- جهت آشنایی بیشتر با انواع روش های پرداخت و ارسال و شرایط و قوانین و یا شرایط استداد و مرجوعی، لطفا حتما صفحات مربوطه را که لینک همگی در پایین صفحه اصلی فروشگاه هست، مطالعه نمایید.
- هزینه ارسال سفارشات بالای پانصد هزار تومان به تمام نقاط کشور رایگان و زیر پانصد هزار تومان بسته به حجم و وزن سفارش و شهر مقصد بین 25000 تا 50000 تومان می باشد.
- هزینه ارسال کالاهای سنگین ارسالی با باربری براساس وزن و ابعاد کالا محاسبه می شود و مبلغ آن بصورت پس کرایه درب آدرس دریافت میشود.

در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.