کودک و نوزاد


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


چگونه می توانیم یک استقبال گرم از کودک خود در خانه داشته باشیم و خانه را برای کودکمان به زیباترین، امن ترین و سرگرم کننده ترین جای جهان تبدیل کنیم؟ پاسخ این سوال ساده نیست اما در هر صورت می توانیم تلاشمان را بکنیم!
ایکیا، چیزهای زیادی را برای کودکان و نوزادان ارائه کرده است که همگی با استانداردهای ایمنی سخت‌گیرانه آزمایش شده و با عشق طراحی شده‌اند؛ از پتو و رواندازهای نرم و دنج گرفته تا اسباب‌بازی‌های نرم و لطیفی که چراغ شب LED دارند، همگی درزیر چتر ایکیا جمع شده اند. ایکیا معتقد است که ایمنی کودکان در اولویت قرار دارد؛ بنابراین هر محصولی یک فرآیند طولانی آزمایش را پشت سر می گذارد و تا زمانی که قوانین و استانداردهای ایمنی را رعایت نکرده باشد، به فروش نمی رسد.
با اسباب بازی های ایکیا بچه ها جوری بازی می کنند که انگار کسی آنها را تماشا نمی کند! بازی هیچ قاعده ای ندارد و می تواند بدون هیچ محدودیتی، در هر مکان و هر زمان اتفاق بیافتد؛ برای مثال بچه ها می‌توانند با پک کامل اسباب بازی پزشکی، به یک پزشک تمام عیار تبدیل شوند؛ یا ساعت ها پیچ گوشتی و آچار اسباب بازی خود را در دست بگیرند و مانند یک مکانیک حرفه ای، ماشین ها را تعمیر کنند. فروشگاه اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) تلاش می کند تا محصولات مرتبط با کودکان و نوزادان برند «ایکیا» (IKEA) را با کمترین قیمت و در کمترین زمان به دست علاقمندان به این برند محبوب و دوست داشتنی برساند. سته کودک و نوزاد، از دو دسته اصلی کودکان 3 تا 7 سال و نوزادان تشکیل شده است. در دسته «کودک و نوزاد» (Baby & children)، محصولاتی نظیر تجهیزات و لوازم نظم دهی و نگهداری وسایل مخصوص کودکان، مبلمان کودک، اسباب بازی و تجهیزات بازی، منسوجات و پوشاک بچه گانه، تخت کودک و گهواره نوزاد، نورپردازی کودکان، تشک بچگانه، لوازم تزیینی و دکوری اتاق کودک، ظروف آشپزخانه و سفره کودک، ظروف غذاخوری کودک، مبلمان نگهداری از کودک، تجهیزات پرستاری و غذا دادن به کودک و تعویض لباس و حمام کودک قرار می گیرند.

دسته‌بندی