پرداخت رمزارزی

صفحه پرداخت از طریق رمز ارز (شامل تخفیف 2 درصدی):

- آدرس کیف پول تتر بر بستر ترون (TRC-20):
TXDEngrLJ8Goc2muZVWoD9KocjxVjEEKZe

- آدرس کیف پول تتر بر بستر بایننس (BEP-20):
0xe2a27e37c98403168174573f923422bf51d8bae3

- در صورتیکه از گوشی موبایل برای پرداخت خود استفاده می کنید، جهت سهولت و جلوگیری از اشتباه، می توانید از طریق اسکن کیو آر کدهای مربوطه در قسمت سمت چپ تصاویر بالا، آدرس مقصد را در گوشی وارد نمایید.

برای پرداخت از طریق رمزارز تتر، می توانید از راه های زیر به ما پیام دهید و مبلغ واریزی (به تتر) را درخواست نمایید. اطلاعات مورد نیاز پس از محاسبه مبلغ قابل پرداخت به تتر، به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

1. واتساپ خاگ با شماره 987733561262+
2. درخواست در وبسایت خاگ

شما می بایست پس از پرداخت، لینک تراکنش را از طریق یکی از راه های فوق، برای ما ارسال نمایید. پس از بررسی و تأیید صحت اطلاعات واریزی، سفارش شما تأیید و برای شما ارسال می شود.

هشدار:

 - از آنجاییکه بازگشت پول پس از پرداخت رمزارزی امکان پذیر نیست، وبسایت اینترنتی خاگ (خرید از گناوه) هیچ تعهد و مسئولیتی در قبال پرداخت اشتباه به آدرسی غیر از آدرس ارائه شده به عنوان آدرس کیف پول مقصد، نخواهد داشت و هر گونه قصور یا اشتباه در تمامی مراحل پرداخت، به عهده خریدار خواهد بود. لذا نهایت دقت را در پرداخت خود مبذول دارید.

 - به علت نوسانات زیاد نرخ ارز، مبلغ پرداختی به تتر، تنها برای 15 دقیقه پس از دریافت مبلغ قابل پرداخت به تتر از وبسایت خاگ، معتبر خواهد بود و پس از 15 دقیقه، می بایست مجدداً مبلغ واریزی خود را دریافت نمایید. 

- در صورت مرجوعی، بازگشت وجه به حساب خریدار، به میزان مبلغ قابل پرداخت و به صورت ریالی انجام خواهد شد و کاهش یا افزایش نرخ تتر برای بازگشت وجه، محاسبه نخواهد شد.